Základní škola - ScioŠkola Bubeneč

Naše škola zahájila svou činnost v září 2021. Jsme devítiletá základní škola. V prvním roce existence přijímáme děti do 1. až 8. třídy tak, aby od začátku mohl vzniknout věkově pestrý kolektiv.

Sídlíme v krásné budově se zahradou v ulici Na Zátorce  30.

Žádost o přestup (1. až 8. třída)

Žádost o zápis do 1. třídy

Náš facebook

zajištěné obědy

Děti se budou stravovat ve vlastní výdejně v budově naší školy. Kvalitní stravu bude zajišťovat "Bistro inspirace", na výběr bude ze dvou jídel.

klub a družina

Ráno i odpoledne.
Je v ceně školného. V rámci klubu či družiny je možné navštěvovat kroužky

školné: 13 100 Kč

Platí se pouze 10 měsíců. Zahrnuje školu i družinu a klub. Nezahrnuje náklady na stravu a na akce mimo školu.

Nadační fond ScioŠkol

Tvoříme inspirativní prostředí, kde jde učení (skoro) samo

Každá ScioŠkola je trochu jiná, byť ve všech vycházíme ze stejných principů. Naším základem je kombinace pestré škály formátů, v nichž se děti učí, a podíl dětí na chodu školy.

Děti mohou do naší školy chodit standardně od pondělí do pátku. Na druhém stupni mají pak možnost - pokud splní určité podmínky - účastnit se jeden den v týdnu pouze online.

Tento model může pomoci některým dětem či rodičům lépe individualizovat jejich vzdělávání . Vedle toho se tak děti učí různým formám práce a způsobům komunikace. Tak jako tomu je i v reálném životě.

Jak funguje kombinovaná výuka?

Na druhém stupni (6. třída a výš) probíhá jeden den v týdnu výuka online. Děti ji absolvují přímo ve škole, ale k výuce využívají online nástrojů. Pokud mají zájem a dostatečné zázemí a kompetence, mohou se tento den zcela rovnocenně zúčastnit výuky i z domova.