Naše škola

ScioŠkola Bubeneč

Naše škola zahájí svou činnost v září 2021. Unikátní bude svým konceptem -  v režimu kombinované docházky. Tedy střídání denní (fyzicky ve škole) a distanční (online) formy v rámci jednoho týdne. Distanční formu výuky lze rovněž absolvovat z budovy školy - nejde nám o to, aby děti zůstávaly doma, ale aby mohly využít co nejvíce skvělých nástrojů, které se v rámci distanční výuky zrodily. Více o našem konceptu.

Žádost o přestup do 1. třídy až 6. třídy

Hodnoty a pedagogické zásady ScioŠkol

Jsme devítiletá základní škola. V prvním roce existence jsou přijímány děti do 1. až 6. třídy tak, aby od začátku mohl vzniknout věkově pestrý kolektiv.

Sídlíme v krásné budově se zahradou v ulici Na Zátorce

Náš facebook

zajištěné obědy

Děti se budou stravovat ve vlastní výdejně v budově naší školy. Kvalitní stravu bude zajišťovat "Bistro inspirace", na výběr bude ze dvou jídel.

klub a družina

Ráno i odpoledne.
Je v ceně školného. V rámci klubu či družiny je možné navštěvovat kroužky

školné: 11 000 Kč

Platí se pouze 10 měsíců. Zahrnuje školu i družinu a klub. Nezahrnuje náklady na stravu a na akce mimo školu.

Nadační fond ScioŠkol