Říkají o nás
 
„Školu jsme si vybrali pro respekt k osobnosti dítěte. Dcera je od doby, co nastoupila do školy mnohem spokojenější a sebejistější. Je to radost, když se vaše dítě těší do školy. Vnímali jsme jako pozitivní skutečnost, že jde o zcela novou školu, kde mají děti vliv na její utváření. Dcera je nadšená z přístupu průvodců, líbí se nám flexibilita a respekt, se kterým k dětem přistupují.“
Marek
ScioŠkola Praha Bubeneč
„Na ScioŠkole Bubeneč se mi líbí velmi přátelské prostředí a milý kolektiv a především to, že se dcera do školy těší :) Považuji za důležité učit děti moderně, nezabíjet v nich přirozenou chuť k poznávání a učit je samostatnosti. O toto vše se filosofie ScioŠkol snaží.“
Linda
ScioŠkola Praha Bubeneč
„Jsme moc rádi, že našli ScioŠkolu Bubeneč. Olya navštěvuje školu s radostí. Škola má mnoho zajímavých aktivit, vycházky do přírody, domácí atmosféru a přátelství, hodně výtvarných aktivit.“
Anastasiia
ScioŠkola Praha Bubeneč
„Na škole si velmi vážím individuálního přístupu, jak k dětem tak i k rodičům. Oceňuji koncept vzdělávání, pestrost aktivit školních i mimoškolních...A především, syn se do školy konečně těší a baví ho.“
Andrea
ScioŠkola Praha Bubeneč